Ankara casper yetkili servis

Ankara casper yetkili servisi teknisyenleriizin karşılaştığı adaptör sorunları herşeyden önce adaptör girişindeki deformasyonlardır. Buna benzer sorunlar şarj aletinin çok sık takılıp çıkarılmasından ötürü olduğu gibi girişi bağlıyken çevirmek oluşmaktadır. Bu tarz sorunlarda adaptör onarımı arızalı jakın orijinal jakla değiştirilmesi ile düzeltilir.

Ankara casper yetkili servisi laptop adaptörlerinde karşılaşılan öbür arıza ise adaptörün fazla enerjiden sebeple yanmasıdır. Bu tarz sorunlar genellikle garanti dahilindedir ve adaptör değişimi yapılmalıdır.

Ankara casper yetkili servisi Adaptör kullanırken Casper yetkili Servisi olarak size önerimiz, şarj aletinizi kuru ve diğer elektrik fişlerinden farklı bir mecrada kullanmanızdır. Farklı elektrik fişleri manyetik bir kapsam yarattığından dolayı şarj aletine zarar verebilir. Topraklanmış bir priz tercih edin. Adaptör ucu cihazınıza takılıyken çok fazla yerinden oynatmamaya dikkat etmeli ve fazla tak çıkar yapmamaya dikkat göstermelisiniz. Ayrıca kopmuş olan adaptör kablosunu koli bandı ile yapıştırdıktan sonra kullanmaya devam etmeyin. Böyle durumlarda kopan kısımlar lehimlenerek ve üzerinde silikon eritilerek onarım yapılmalıdır En son olarak notebooklarınızı pili çıkararak direk adaptörle çalıştırmayın. Bu laptopunuzun başta ana kartına olmak üzere diğer bileşenlerine de zarar verir.

Ankara casper yetkili servisi Ankarada diğer markalarla birlikte Casper adaptör tamiri konusunda uzman ekibimizden doğru yardımı alacağınızdan emin olabilirsiniz.
Casper CSD Adaptör

Fazla karşılaşılan kullanıcı sorunu ise hor kullanımdan kaynaklanmaktadır. Tuş çıkması ve tuş yapışmaları bu hatanın sonuçlarındandır. Eğer Casper Notebook Klavye nizde bir tuş yerinden çıktı ise altındaki tuş tırnağının yerinde olup olmadığını kontrol edin. Yerinde duruyor ise tuşu yavaşça yerine takabilirsiniz. Yerinde yok ise Ankara casper yetkili servisini aramanız gerekmektedir.